Menu

افتتاح مجتمع درمانی و پاراکلینیک تخصصی 27 خرداد در ساختمان شماره 2 سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی  با حضور مدیر عامل محترم مرکز پزشکی شهید شوریده

مجتمع درمانی و پاراکیلینیک تخصصی 27 خرداد در ساختمان شماره 2 سازمان جهادکشاورزی استان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهادكشاورزي استان، در این مراسم که با حضور دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر موسوی رئیس مجتمع شهید شوریده تهران و هیات همراه، معاونین و مدیران ستادی، مدیران شهرستان، اعضای کانون سنگرسازان و بازنشستگی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در محل ساختمان شماره 2 سازمان جهادکشاورزی استان برگزار شد، مهندس کریم مهری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی ضمن بیان مطالبی افزود: بسیار خرسندم که در دولت تدبیر و امید این توفیق بزرگ خدمت، نصیب حال بنده و همکارانم در مجموعه جهادکشاورزی استان و مجتمع 27 خرداد شد.

وی گفت: با عنایت مسئولین گذشته و حمایت های مستمر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در طول سالیان متمادی و به همت برادر بزرگوار، ایثارگر و آزاده جناب آقای دکتر تاری، امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از این مجتمع درمانی و به بار نشستن زحمات شیانه روزی این عزیزان هستیم.

مهندس مهری ادامه داد: مجتمع درمانی و پاراکیلینیک تخصصی 27 خرداد در فضایی به مساحت 6 هزار و 500 مترمربع که نزدیک به دو هزار مترمربع اعیانی این مجموعه را شامل می شود، افتتاح و از امروز  به بهره برداری می رسد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: سالها بود در تلاش برای احداث مرکز درمانی جامع از حیث تیپ های مختلف درمانی و ارائه خدمات به همکاران عزیز و همشهریان شریف بودیم.

وی تصریح کرد: امروز این مجتمع با ارائه خدمات درمانگاه بصورت شبانه روزی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، قلب و عروق، اکو، تست ورزش، بیماریهای زنان، ارتوپدی، جراحی چشم، آندوسکوپی و مغز و اعصاب با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه برای همکاران جهادکشاورزی و سایر مراجعین  محترم به ارائه خدمات پزشکی خواهد پرداخت.

مهندس مهری گفت: این توفیق بدون حتی یک ریال استفاده از اعتبارات دولتی در مجتمع زیبایی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال که منجر به اشتغال 24 نفر بعنوان پزشک، دندانپزشک و سایر کادر درمانی به نتیجه رسیده که جای تقدیر و تشکر دارد.

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز که از بنیانگذاران جهادسازندگی استان بود در حاشیه افتتاح این پروژه عظیم درمانی گفت: این کار بزرگ ریشه در فرهنگ و مدیریت جهادی برای ارائه خدمات پزشکی به همکاران و سایر مراجعین دارد، چراکه رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از فرماندهان نسل اول جهادسازندگی و رئیس این مجتمع درمانی آقای دکتر تاری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بوده و چندین سال رنج اسارت در زندان بعثی ها را به جان خریده است، و این کار بزرگ همچون دوران دفاع مقدس جهادگران ارزش والا دارد.

گفتنی است ساختمان این مجتمع درمانی قبلاً بلااستفاده مانده بود که رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با همت رئیس مجتمع درمانی 27 خرداد این ساختمان  متروکه را به یک مجتمع عظیم خدمات رسانی درمانی تبدیل کردند.

                                                                                                                                          روابط عمومی مرکز پزشکی شهید شوریده

   

برو بالا